bacshandball.hu

UP hírek – 41. hét

Az idei bajnoki szezontól a megszokott és kedvelt felnőtt mérkőzések hétvégi beszámolója után a Bács-Kiskun megyei utánpótlás csapatok eredményeit is górcső alá vesszük hétről-hétre. Visszatért a győztes útra a Kecskeméti TE első osztályú ifjúsági férfi csapata, akik a megyei bajnokságban is ontják a gólokat. A másodosztályban gól gazdag mérkőzésen tartotta otthon a pontokat a KIKI férfi ifi, míg a Mizse KC-nak nem jött össze ugyanez. A kiskunhalasi a női és férfi ifjúsági csapatok is győzni tudtak. U15-ös korosztály első osztályában a Kecskeméti Sportiskola nagynevű ellenfeleket győzőtt le. Míg fiú vonalon a Békést, addig leány vonalon a Fradit sikerült felülmúlni. Címszavakban ez történt megyénk csapatainak háza táján, akik összesen 87 mérkőzés szerepeltek a 41. héten, az alábbiakban ezek eredményei találhatóak:

Kecskeméti TE – Piroska Szörp Ifjúsági csapata; Forrás: Facebook

Férfi Ifjúsági I. osztály
2020.10.08. KTE-Piroska szörp – Ceglédi KKSE 33:20

Férfi Ifjúsági II. osztály
2020.10.07. KIKI SKFT – ÓAM-Ózdi KC 39:32
2020.10.10. Mizse KC – Hatvani KSZSE 25:32

Férfi Ifjúsági III. osztály
2020.10.09. MK Pelikán-Siklós KC – Kalocsai KC 31:26
2020.10.10. Kiskunhalas UKSC – Bajai KSE 26:18
2020.10.10. Bácsalmási PVSE – Solvadkerti KUSE 22:57
2020.10.10. Tiszakécske VSE – DALA Szeged 11:45
2020.10.10. Kiskunmajsai KC – Szolnoki KCSE 30:37
2020.10.11. Satelit FC Somogytornóca – Kiskőrösi KS Kft 24:24

Női ifjúsági III. osztály
2020.10.06. Gézengúz UKC – Bajai KSE 43:9
2020.10.10. Kiskunhalas UKSC – Jászberényi TF DSE 30:23
2020.10.10. Nemesnádudvari NKSZE – Abonyi KC 47:21
2020.10.10. Gyomaendrődi NKSE – Bácsalmási PVSE 42:18

Fiú Serdülő I. osztály
2020.10.07. Gödőllői KC – KTE-Piroska szörp 21:30

Fiú Serdülő II. osztály
2020.10.07. Kiskunhalas UKSC – Hatvani KSZSE 22:23

Fiú Serdülő III. osztály
2020.10.09. Gézengúz UKC – Kiskunmajsai KC 34:19
2020.10.11. Satelit FC Somogytornóca – Kiskőrösi KS Kft 16:21
2020.10.11. KIKI SKFT – Vecsési SE 29:26
2020.10.11. P P Kiskunfélegyházi HTK – Soltvadkerti KUSE 13:37
2020.10.11. Türr István DSE Baja – Mizse KC 15:36

Leány Serdülő III. osztály
2020.10.06. Gézengúz UKC – Jászberényi TF DSE 17:31

2020.10.07. Bácsbokodi NKSE – Törökszentmiklósi Székács KE 18:31
2020.10.08. KIKI SKFT – Kecskeméti Sportiskola 23:24
2020.10.10. Gyomaendrődi NKSE – Bácsalmási PVSE 31:9
2020.10.11. Kiskunhalas UKSC – Jászfényszaru VSE 30:18

Fiú U15 I. osztály
2020.10.10. Kecskeméti Sportiskola – Pick Szeged 14:22
2020.10.10. Optimum Solar-Békési FKC – Kecskeméti Sportiskola 14:18

Leány U15 I. osztály
2020.10.11. FTC KN KFT – Kecskeméti Sportiskola 12:16
2020.10.11. Gyöngyösi KK – Kecskeméti Sportiskola 20:11

Fiú U15 Terület
2020.10.11. Kiskőrösi KS Kft – Kiskunhalas UKSC 19:29
2020.10.11. Holler UFC – Kiskunhalas UKSC 19:36
2020.10.11. Gézengúz UKC – Kiskőrösi KS Kft 15:19

Leány U15 Terület
2020.10.10. Kisteleki KK – Kiskunhalasi UKSC 14:12
2020.10.10. Kiskunmajsai KC – Kisteleki KK 16:5
2020.10.10. Kiskunhalas UKSC – MK Pelikán-Siklós KC 15:21
2020.10.10. MK Pelikán-Siklós KC – Kiskunmajsai KC 23:15

Fiú U13
2020.10.10. Judória Sport KFT – P P Kiskunfélegyházi HTK 7:12
2020.10.10. Judória Sport KFT – Mizse KC 8:17
2020.10.10. P P Kiskunfélegyházi HTK – KIKI SKFT 12:18
2020.10.10. Kecskeméti Sportiskola – Mizse KC 27:15
2020.10.10. Kecskeméti Sportiskola – KIKI SKFT 25:17
2020.10.10. Komló Sport KC – D-V SE Csávoly 27:9
2020.10.10. D-V SE Csávoly – Satelit FC Somogytornóca 12:10
2020.10.11. Békéscsabai BDSK – Kiskunmajsai KC 13:20
2020.10.11. Kiskunmajsai KC – Tiszaföldvár VSE 11:31
2020.10.11. Holler UFC – Gézengúz UKC 6:37
2020.10.11. Simontornyai KK – Kiskőrösi KS Kft 29:2

2020.10.11. Gézengúz UKC – VAX KE Sárbogárd 26:7
2020.10.11. Kiskőrösi KS Kft – VAX KE Sárbogárd 20:18

Leány U13
2020.10.10. EURONOVEX USE II – Tiszakécske VSE 9:30
2020.10.10. Tiszakécske VSE – EURONOVEX USE 15:26
2020.10.10. K.Szeged SE – Tompai SE 20:6
2020.10.10. Tompai SE – Hódmezővásárhelyi LKC 8:37
2020.10.10. Tamási KC – Gézengúz UKC 1:20
2020.10.10. Kecel KC – Holler UFC 14:6
2020.10.10. Gézengúz UKC – Kecel KC 26:1
2020.10.11. Kecskeméti Sportiskola 1 – Mizse KC 27:9
2020.10.11. Mizse KC – DKKA NKFT 14:16
2020.10.11. Kecskeméti Sportiskola 1 – Inárcs-Örkény KC. I. 36:3
2020.10.11. Inárcs-Örkény KC. I. – Kecskeméti Sportiskola 2 4:17
2020.10.11. Kecskeméti Sportiskola 2 – Inárcs-Örkény KC. II. 18:7
2020.10.11. Kiskunmajsai KC – Szentesi FKC 15:4
2020.10.11. Makói KC – Kiskunmajsai KC 4:8
2020.10.11. Komlói Sport KC – Bajai KSE 42:1
2020.10.11. D-V SE Csávoly – Harkányfürdő SE 2:28
2020.10.11. Bajai KSE – D-V SE Csávoly 2:16

Fiú U11
2020.10.10. Ceglédi KKSE – Kecskeméti Sportiskola 0:0
2020.10.10. Fekete István SE Lajosmizse – Ceglédi KKSE 0:0
2020.10.10. Kecskeméti Sportiskola – KIKI SKFT 0:0
2020.10.10. Fiatal Kézilabdások SE – Fekete István SE Lajosmizse 0:0
2020.10.10. KIKI SKFT – Fiatal Kézilabdások SE 0:0
2020.10.11. Gézengúz UKC – Kecel KC 0:0
2020.10.11. Kecel KC – Ráckeve VKSK 0:0
2020.10.11. PSN ZRT – Gézengúz UKC 0:0

Leány U11
2020.10.10. Fekete István SE Lajosmizse – Vecsési SE 0:0

2020.10.10. Dabasi KC VSE – Fekete István SE Lajosmizse 0:0
2020.10.11. Kecskeméti Sportiskola – Judória Sport KFT 0:0
2020.10.11. KIKI SKFT – Kecskeméti Sportiskola 0:0
2020.10.11. Judória Sport KFT – Tiszakécske VSE 0:0
2020.10.11. PC Trade Szegedi NKE PINK – Bácsbokodi NKSE 0:0
2020.10.11. K. Szeged SE – Kiskunhalas UKSC 0:0
2020.10.11. Harta KC – Makói KC 0:0
2020.10.11. KIKI SKFT – Kiskőrösi NKSZSE 0:0
2020.10.11. Bácsbokodi NKSE – Hódmezővásárhelyi LKC 0:0
2020.10.11. Kiskunhalas UKSC – Harta KC 0:0
2020.10.11. Kecskeméti NKSE – Tiszakécske VSE 0:0
2020.10.11. Kiskőrösi NKSZSE – Kecskeméti NKSE 0:0

Játékvezetői tanfolyam

Eseménynaptár
október 2020
hKscpsv
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Sze   nov »
facebook.com/bacshandball
mksz.hu
Magazin rendelés
Archívum