bacshandball.hu

UP Hírek – 9. hét

A 9. héten nem kevesebb, mint 126 (!) mérkőzésen léptek pályára megyénk csapatai. Az ifjúsági II. osztályban döntetlent játszott a Mizse KC, a harmadosztályban megszerezte első győzelmét a Bajai KSE. A serdülő III.-ban egyaránt nyerni tudott a Kiskőrös, a Kiskunmajsa, és a Soltvadkert is. Fiú U15 1. osztályban a Kecskeméti Sportiskola 1 győzelemmel és 1 vereséggel zárta a fordulót, míg Területben mind a 2 meccsüket megnyerték. Lezajlott az első forduló a legkisebbeknél is, az U8-as és U9-es korosztályokban, összesen 31 Bács-Kiskun megyei alakulat részvételével.

Férfi Ifjúsági I. osztály

2022.03.02. Békéscsaba DKSE – Kecskeméti TE 33:48

Férfi Ifjúsági II. osztály

2022.03.05. Ceglédi KKSE – Mizse KC 30:30

Férfi Ifjúsági III. osztály

2022.03.04. Bajai KSE – Holler UNFC 33:28

2022.03.05. Kalocsai KC – Hőgyészi SC 39:27

2022.03.05. Kiskőrösi KS Kft – E.Z. Mnádasd 29:25

2022.03.05. Mezőtúri AFC – Kiskunmajsai KC 34:31

2022.03.06. KSA Budapest – Kecskeméti TE 27:35

2022.03.06. Bácsalmási PVSE – Soltvadkerti KUSE 19:38

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – DALA Szeged 27:29

Fiú Serdülő I. osztály

2022.03.02. Békéscsaba DKSE – Kecskeméti TE 25:37

Fiú Serdülő II. osztály

2022.03.03. Gyömrői KA – KIKI SKFT 34:25

2022.03.04. Ceglédi KKSE – Kiskunhalas UKSC 40:30

Fiú Serdülő III. osztály

2022.03.01. Kiskőrösi KS Kft – E.Z. Mnádasd 31:24

2022.03.04. Mezőtúri AFC – Kiskunmajsai KC 29:41

2022.03.04. Soltvadkerti KUSE – Makói KC 46:21

Fiú U16 II. osztály

2022.03.01. Gézengúz UKC – Békéscsaba DKSE 18:33

2022.03.03. Balmazújvárosi KK – Kiskőrösi KS Kft 34:26

2022.03.06. VS Dunakeszi – Kiskunhalas UKSC 34:20

Fiú U15 I. osztály

2022.03.06. Kecskeméti Sportiskola – Ceglédi KKSE 14:27

2022.03.06. Bp. Elektromos SE – Kecskeméti Sportiskola 31:34

Fiú U15 Terület

2022.03.06. Rácalmás SE – Bajai KSE 34:31

2022.03.06. Gézengúz UKC 2 – Kecskeméti Sportiskola 21:25

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – Rácalmás SE 31:25

2022.03.06. Kiskunfélegyházi HTK – Kecskeméti Sportiskola 16:33

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – Gézengúz UKC 2 24:26

2022.03.06. Bajai KSE – Kiskunfélegyházi HTK 33:26

2022.03.06. Szentesi FKC – Tiszakécske VSE 18:40

2022.03.06. Tiszakécske VSE – Ceglédi KKSE 27:29

2022.03.06. Gézengúz UKC 1 – Holler UNFC 39:21

2022.03.06. Sport36-Komló – Kiskőrösi KS Kft 22:22

2022.03.06. Virág SE – Kiskőrösi KS Kft 26:29

2022.03.06. Gézengúz UKC 1 – Virág SE 36:30

2022.03.06. Orosházi FKSE – Mizse KC 42:21

Leány U15 Terület

2022.03.06. Bugyi SE – Kecskeméti Sportiskola 18:22

2022.03.06. Kecskeméti NKSE – Bugyi SE 33:23

2022.03.06. Kispest NKK – Kecskeméti Sportiskola 31:17

2022.03.06. Szent István SE – Kecskeméti NKSE 30:20

2022.03.06. Csepel DSE – Mizse KC 26:13

2022.03.06. Tompa SE – Gézengúz UKC 16:32

2022.03.06. K. Szeged SE – Kiskunhalas UKSC 18:24

2022.03.06. Gézengúz UKC – Kiskunhalas UKSC 31:19

Fiú U13

2022.03.06. Kiskunfélegyházi HTK – KIKI SKFT 25:18

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – Gézengúz UKC 1 16:10

2022.03.06. Kiskunfélegyházi HTK – Pick Szeged II 19:21

2022.03.06. Gézengúz UKC 1 – KIKI SKFT 24:21

2022.03.06. Pick Szeged II – Kiskunhalas UKSC 28:22

2022.03.06. Kecskeméti Sportiskola 1 – PSN ZRT 19:22

2022.03.06. Gézengúz UKC 2 – Sport36-Komló 22:23

2022.03.06. Tisza Volán SC – Kecskeméti Sportiskola 29:26

2022.03.06. Gézengúz UKC 2 – Pick Szeged I 14:32

Leány U13

2022.03.05. Nemesnádudvari NKSZE – Gézengúz UKC 11:17

2022.03.05.  Tompa SE – Kiskőrösi NKSZSE 5:32

2022.03.05. Gézengúz UKC – Tamási KC 11:23

2022.03.05. Bácsbokodi NKSE – Tompa SE 25:17

2022.03.05. Kiskőrösi NKSZSE – Nemesnádudvari NKSZE 37:6

2022.03.05. Tamási KC – Bácsbokodi NKSE 18:10

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – Kozármisleny SE 10:21

2022.03.06. DKKA – Kecskeméti Sportiskola 15:23

2022.03.06. Kecskeméti Sportiskola – Holler UNFC 50:1

2022.03.06. Szentesi FKC – Mizse KC 17:12

2022.03.06. Mizse KC – Tigrisek CSKSE 5:22

Fiú U11

2022.03.06. Kiskőrösi KS Kft – Ceglédi KKSE

2022.03.06. Rácalmás SE – FIAI SE

2022.03.06. Ceglédi KKSE – Judoria

2022.03.06. FIAI SE – Kiskőrösi KS Kft

2022.03.06. Judoria – Holler UNFC

2022.03.06. Kiskunhalas UKSC – Kecel KC

2022.03.06. Dabas KC VSE – Gézengúz UKC

2022.03.06. Kecel KC – Kecskeméti Sportiskola

2022.03.06. Gézengúz UKC – Kiskunhalas UKSC

2022.03.06. Kecskeméti Sportiskola – Dabas KC VSE

Leány U11

2022.03.05. Harta KC – Tolna KC

2022.03.05. Tamási KC – Harta KC

2022.03.06. Gyáli BKSE – FIAI ISE

2022.03.06. FIAI ISE – Aranyszarvas SE

2022.03.06. Kecel KC – Kecskeméti Sportiskola

2022.03.06. Bócsai BLSE – Kiskőrösi NKSZSE

2022.03.06. Kecskeméti Sportiskola – Kecskeméti NKSE

2022.03.06. Kiskőrösi NKSZSE – Tigrisek CSKSE

2022.03.06. Hódmezővásárhelyi LKC – Kecskeméti NKSE

2022.03.06. Mohácsi TE I. – Nemesnádudvari NKSZE

2022.03.06. Mohácsi TE II. – Gézengúz UKC

2022.03.06. Mohácsi TE II. – Nemesnádudvari NKSZE

2022.03.06. Szekszárdi FGKC – Gézengúz UKC

Fiú U9

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – TVSC Újszentiván

2022.03.05. Kecel KC – TVSC S+Sz

2022.03.05. Judoria – Kecskeméti NKSE

2022.03.05. TVSC Zs+M+R – Bácsalmási PVSE

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC

2022.03.05. Kecel KC – Tigrisek CSKSE

2022.03.05. TVSC Újszentiván – Kecskeméti NKSE

2022.03.05. TVSC S+Sz – Bácsalmási PVSE

2022.03.05. Gézengúz UKC – Judoria

Leány U9

2022.03.05. ENUSE III – Fekete István SE

2022.03.05. ENUSE IV – KIKI-SPORT

2022.03.05. ENUSE V – TRD Szabadszállás

2022.03.05. ENUSE III – KIKI SPORT

2022.03.05. ENUSE IV – Fekete István SE

2022.03.05. Aranyszarvas SE – TRD Szabadszállás

2022.03.05. Bócsai BLSE – Bajai KSE

2022.03.05. Kiskőrösi NKSZSE I. – Judoria Sport KFT

2022.03.05. Bajai KSE – Kecskeméti NKSE

2022.03.05. Kiskőrösi NKSZSE II. – Judoria Sport KFT

2022.03.05. Kecskeméti NKSE – Kiskőrösi NKSZSE I.

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC I.

2022.03.05. Bócsai BLSE – Kiskőrösi NKSZSE II.

2022.03.05. Bácsalmási PVSE – K. Szeged SE

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC 2

2022.03.05. Bácsalmási PVSE – Gézengúz UKC I.

2022.03.05. Gézengúz UKC 2 – K. Szeged SE

Fiú U8

2022.03.05. FIAI Lajosmizse – Ceglédi KKSE II

2022.03.05. Ceglédi KKSE I. – FIAI Lajosmizse

2022.03.05. TVSC S+Sz – Gézengúz UKC 2

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – Tiszakécske VSE

2022.03.05. Kecel KC – Gézengúz UKC 2

2022.03.05. Gézengúz UKC I. – Tiszakécske VSE

2022.03.05. TVSC S+Sz – Kecel KC

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC I.

Leány U8

2022.03.05. Fekete István SE – Inárcs-Örkény KC

2022.03.05. Fekete István SE – Alsónémedi SE

2022.03.05. Bócsai BLSE – Tigrisek CSKSE

2022.03.05. Tiszakécske VSE – Kecskeméti NKSE

2022.03.05. Kecskeméti Sportiskola – K. Szeged SE

2022.03.05. Kecskeméti NKSE – Kecskeméti Sportiskola

2022.03.05. Bócsai BLSE – Kecel KC

2022.03.05. Tiszakécske VSE – K. Szeged SE

Játékvezetői tanfolyam

Eseménynaptár
február 2023
hKscpsv
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
« jan   márc »
facebook.com/bacshandball
mksz.hu
Magazin rendelés
Archívum