bacshandball.hu

UP Hírek – 14. hét

Nem kevesebb, mint 140 mérkőzésen pattogott a labda az előző héten az utánpótlás bajnokságokban. Újra U8-U9-es fordulót rendezett a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség, ezúttal Kecskeméten. Harmadik döntetlenjét játszotta a szezonban a Kecskeméti NKSE az ifjúsági I. osztályban. Bár már 7 góllal is vezettek a kecskemétiek, az utolsó másodpercekben az Orosháza egyenlíteni tudott. Az ifjúsági II. osztályban a KIKI SKFT játszott döntetlent a tabellán közvetlenül előtte álló Ózdi KC ellen.  A harmadosztályban a KTE Dabason tudott egy gólos győzelmet aratni, a lányoknál a Kiskunhalas a Kiskőrös legyűrésével vezeti a felsőházi tabellát. Serdülő III. osztályban a Soltvadkerti KUSE 1 pontot otthon tartott az eddig 100%-os Pick Szeged csapata ellen. Fiú U15 I. osztályban a Kecskeméti Sportiskola először 24-23-ra nyerni tudott a Gyöngyös ellen, majd ugyanilyen arányban vereséget szenvedett a Cegléd csapatától.

 

 

Férfi Ifjúsági I. osztály

2022.04.07. Kecskeméti TE – DEAC 33:42

Női Ifjúsági I. osztály

2022.04.06. Kecskeméti NKSE – Orosházi NKC 27:27

Férfi Ifjúsági II. osztály

2022.04.09. KIKI SKFT – Ózdi KC 33:33

Férfi Ifjúsági III. osztály

2022.04.08. Bajai KSE – Csurgói KK 26:50

2022.04.08. Szolnoki KCSE – Kiskunmajsai KC 38:29

2022.04.09. Dabasi KC VSE – Kecskeméti TE 26:27

2022.04.09. Kalocsai KC – E.Z. Mnádasd 35:24

2022.04.09. Kiskőrösi KS Kft – Rinyamenti KC SE 41:34

2022.04.10. Bácska SZSE – Soltvadkerti KUSE 27:40

Női Ifjúsági III. osztály

2022.04.07. KIKI SKFT – Tigrisek CSKSE 35:43

2022.04.08. KIKI SKFT – Törökszentmiklósi Székács KE 29:31

2022.04.08. Kiskunhalas UKSC – Kiskőrösi NKSZSE 31:18

2022.04.09. Emericus KC – Mizse KC 22:24

2022.04.09. Mezőtúri AFC – Bácsalmási PVSE 35:28

2022.04.09. FISE-Újkígyós – Kiskunmajsai KC 26:25

2022.04.10. Székács KE – Bácsbokodi NKSE 33:25

Fiú Serdülő I. osztály

2022.04.07. Kecskeméti TE – DEAC 30:23

Fiú Serdülő II. osztály

2022.04.04. Kiskunhalas UKSC – Nyíregyházi SN KFT 36:45

2022.04.09. KIKI SKFT – ÓAM-Ózdi KC 50:25

Leány Serdülő II. osztály

2022.04.08. Kecskeméti NKSE – Ferencvárosi TC II 28:37

Fiú Serdülő III. osztály

2022.04.06. Mizse KC – VSK Tököl 46:25

2022.04.06. Szolnoki KCSE – Kiskunmajsai KC 38:29

2022.04.08. Gézengúz UKC – Kiskőrösi KS Kft 31:27

2022.04.09. Soltvadkerti KUSE – Pick Szeged 20:20

Leány Serdülő III. osztály

2022.04.05. Kiskunhalas UKSC – Bajai KSE 40:9

2022.04.08. KIKI SKFT – Székács KE 29:12

2022.04.08. Gézengúz UKC – Bácsalmási PVSE 34:22

2022.04.09. Nemesnádudvari NKSZE – Kiskunmajsai KC 35:28

Fiú U16 II. osztály

2022.04.06. Kiskunhalas UKSC – Kecskeméti Sportiskola 19:31

2022.04.08. Gyömrői KA – Kiskőrösi KS Kft 27:18

Fiú U15 I. osztály

2022.04.09. Gyöngyösi KK – Kecskeméti Sportiskola 23:24

2022.04.09. HÉP-Cegléd – Kecskeméti Sportiskola 24:23

Fiú U15 Terület

2022.04.09. Rácalmás SE – Kiskunhalas UKSC 29:20

2022.04.09. Kiskunfélegyházi HTK – Bajai KSE 35:29

2022.04.09. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC 2 10:17

2022.04.09. Bajai KSE – Kiskunhalas UKSC 21:34

2022.04.09. Gézengúz UKC 2 – Kiskunfélegyházi HTK 35:21

2022.04.09. Rácalmás SE – Kecskeméti Sportiskola 35:15

2022.04.09. Túrkevei VSE – Tiszakécske VSE 23:22

2022.04.09. Tiszakécske VSE – Szentesi FKC 43:21

2022.04.10. Mizse KC – Orosházi FKSE 27:33

2022.04.10. Hevesi SE – Mizse KC 22:28

2022.04.10. Holler UNFC – Gézengúz UKC 1 23:33

2022.04.10. Kiskőrösi KS Kft – Virág SE 17:22

2022.04.10. Tisza Volán SC – Gézengúz UKC 1 22:34

2022.04.10. Holler UNFC – Kiskőrösi KS Kft 25:29

Leány U15 Terület

2022.04.09. Kecskeméti NKSE – Kézilabda UP 25:29

2022.04.09. Kecskeméti Sportiskola – Kispest NKK 13:35

2022.04.09. Bugyi SE – Kecskeméti NKSE 24:31

2022.04.09. Szent István SE – Kecskeméti Sportiskola 37:25

2022.04.10. Mizse KC – Malév SC 17:32

2022.04.10. Kiskunhalas UKSC – Gézengúz UKC 18:22

2022.04.10. Kiskunhalas UKSC – Tompa SE 29:15

2022.04.10. Gézengúz UKC – Tisza Volán SC 25:14

2022.04.10. Tompa SE – Pécsvárad SE 23:20

2022.04.10. Sport36-Komló – Kiskunhalas UKSC 31:17

2022.04.10. Gézengúz UKC 2 – Pick Szeged I 18:33

2022.04.10. Kiskunhalas UKSC – Kecskeméti Sportiskola 1 15:28

2022.04.10. FKSE-Algyő – Gézengúz UKC 2 25:19

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola 1 – Pick Szeged I 20:31

2022.04.10. Pick Szeged II – Gézengúz UKC 1 23:14

2022.04.10. Tisza Volán SC – KIKI SKFT 25:16

2022.04.10. Kiskunfélegyházi HTK – Gézengúz UKC 1 23:12

2022.04.10. KIKI SKFT – Kiskunfélegyházi HTK 28:21

Leány U13

2022.04.09. Tiszaföldvár VSE – Mizse KC 35:13

2022.04.09. Mizse KC – ENUSE 6:43

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – AFKC2-Dömsöd 27:9

2022.04.10. Aranyszarvas SE – Kecskeméti Sportiskola 7:36

2022.04.10. Kiskőrösi NKSZSE – Gézengúz UKC 17:12

2022.04.10. Nemesnádudvari NKSZE – Bácsbokodi NKSE 9:12

2022.04.10. Gézengúz UKC – Kiskunhalas UKSC 13:17

2022.04.10. Tompa SE – Nemesnádudvari NKSZE 8:10

2022.04.10. Bácsbokodi NKSE – Tamási KC 6:24

2022.04.10. Kiskunhalas UKSC – Tompa SE 31:10

2022.04.10. Tamási KC – Kiskőrösi NKSZSE 13:14

Fiú U11

2022.04.09. HÉP-Cegléd – Judoria

2022.04.09. Judoria – Kiskőrösi KS KFt

2022.04.09. Kiskőrösi KS Kft – Dabas KC VSE

2022.04.10. Rácalmás SE – Kiskunhalas UKSC

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC

2022.04.10. Kiskunhalas UKSC – FIAI ISE

2022.04.10. Gézengúz UKC – Kecel KC

2022.04.10. FIAI ISE – Kecskeméti Sportiskola

2022.04.10. Kecel KC – Rácalmás SE

Leány U11

2022.04.09. Kecskeméti Sportiskola – Bócsai BLSE

2022.04.09. Kecel KC – Kiskőrösi NKSZSE

2022.04.09. Bócsai BLSE – Makói KC

2022.04.09. FKSE-Algyő – Kecel KC

2022.04.09. Kiskőrösi NKSZSE – Tigrisek CSKSE

2022.04.09. Tigrisek CSKSE – Kecskeméti Sportiskola

2022.04.09. FIAI ISE – ENUSE

2022.04.09. FIAI ISE – ENUSE II

2022.04.10. Mohácsi TE 1888 II – Harta KC

2022.04.10. Gézengúz UKC – Nemesnádudvari NKSZE

2022.04.10. Harta KC – Gézengúz UKC

2022.04.10. Nemesnádudvari NKSZE – Mohácsi TE 1888 I

2022.04.10. Kecskeméti NKSE – PC Trade SZNKE

2022.04.10. Kecskeméti NKSE – Tisza Volán SC 2

Fiú U9

2022.04.10. FIAI SE – Drukk Dabas

2022.04.10. Kispest NKK – FIAI SE

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – Bácsalmási PVSE

2022.04.10. Kecel KC – Gézengúz UKC

2022.04.10. TVSC Újszentiván – Judoria

2022.04.10. Gézengúz UKC – TVSC Zs+M+R

2022.04.10. Bácsalmási PVSE – Tigrisek CSKSE

2022.04.10. TVSC Újszentiván – Kecel KC

2022.04.10. TVSC ZS+M+R – Judoria

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – TVSC S+SZ

Leány U9

2022.04.10. ENUSE – FIAI

2022.04.10. Miklós KC – ENUSE II

2022.04.10. TRD Szabadszállás – Miklós KC

2022.04.10. ENUSE II – FIAI

2022.04.10. Judoria – Kecskeméti NKSE

2022.04.10. Gézengúz UKC 2 – Bócsai BLSE

2022.04.10. Gézengúz UKC 1 – Kiskőrösi NKSZSE I

2022.04.10. Judoria – K.Szeged SE

2022.04.10. Kiskőrösi NKSZSE II – Bajai KSE

2022.04.10. Kecskeméti NKSE – Kecskeméti Sportiskola

2022.04.10. Bócsai BLSE – Bácsalmási PVSE

2022.04.10. K. Szeged SE – Kiskőrösi NKSZSE I

2022.04.10. Kiskőrösi NKSZSE II – Gézengúz UKC 2

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC 1

2022.04.10. Bácsalmási PVSE – Bajai KSE

Fiú U8

2022.04.10. Hép-Cegléd II – FIAI

2022.04.10. FIAI – Kispest NKK

2022.04.10. TVSC S+Sz – Gézengúz UKC 1

2022.04.10. Kecskeméti Sportiskola – Gézengúz UKC 2

2022.04.10. Gézengúz UKC 1 – Tiszakécske VSE

2022.04.10. Kecel KC – Gézengúz UKC 2

2022.04.10. TVSC S+Sz – Kecskeméti Sportiskola

2022.04.10. Tiszakécske VSE – Kecel KC

Leány U8

2022.04.10. Alsónémedi SE – FIAI

2022.04.10. Vecsés SE – FIAI

2022.04.10. Bócsai BLSE – Tiszakécske VSE

2022.04.10. Bácsalmási PVSE – Kecskeméti Sportiskola

2022.04.10. Kecskeméti NKSE – Kecel KC

2022.04.10. Tiszakécske VSE – Bácsalmási PVSE

2022.04.10. Kecel KC – Tigrisek CSKSE

2022.04.10. Kecskeméti NKSE – K. Szeged SE

2022.04.10. Bócsai BLSE – Kecskeméti Sportiskola

Játékvezetői tanfolyam

Eseménynaptár
február 2023
hKscpsv
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
« jan   márc »
facebook.com/bacshandball
mksz.hu
Magazin rendelés
Archívum