bacshandball.hu

Gyermekbajnokság lebonyolítása

Az U14 és U15-ös korosztályok vonatkozásában az Utánpótlás-fejlesztési igazgatóság elkészítette a Gyermekbajnokság lebonyolítását. Az MKSZ honlapján a Versenyeztetés alapdokumentáció – Dokumentumok alatt található meg a teljes anyag, melyet itt az alábbiakban is elérhetővé teszünk a csapatok számára.

 

 

 

FU15 1. osztály

A nevezett 21 csapat 3 csoportban (A-B-C) versenyez. A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak (6 játéknap)
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, Középső és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: A-B-C csoport 1-2. helyezettjei és a 3 csoport legjobb 3.
helyezettje (7 csapat)
• Középső ház: A-B-C csoport 3-4-5. helyezettjei (7 csapat)
• Alsóház: A-B-C csoport 6-7. helyezettjei és a 3 csoport legrosszabb 5. helyezettje (7 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső-, Középső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak (6 játéknap)
A Felső-, Középső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály 1. osztályába nevezett csapatok rangsora (1-21. helyezettek).

Nincs kimaradó forduló.

FU15 I. csoport

A nevezett 13 csapat 2 csoportban (I/A: 6 csapat és I/B: 7 csapat) versenyez. A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 (I/A) és 6 (I/B) játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: I/A és I/B csoport 1-2-3. helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: I/A és I/B csoport 4-5-6-7. helyezettjei (7 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 (I/Felsőház) és 6 (I/Alsóház) játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály Terület I. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-13. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.11.06-07 (csak az I/A csoportban)
– 2022.02.19-20 (csak az I/Felsőházban)

FU15 II. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (II/A és II/B) versenyez. A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: II/A és II/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: II/A és II/B csoport 4-5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály. Terület II. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.04-05
– 2022.02.19-20.

FU15 III. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (III/A és III/B) versenyez. A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: III/A és III/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: III/A és III/B csoport 4-5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály. Terület III. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20.

FU15 IV. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (IV/A és IV/B) versenyez. A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: IV/A és IV/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: IV/A és IV/B csoport 4-5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály
Terület IV. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20.

FU15 V. csoport

A nevezett 7 csapat 1 csoportban (V.) versenyez.
A csoportban a csapatok oda-vissza-oda-visszavágót játszanak: 12 játéknap
A csapatok körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály Terület V. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-7. helyezettek).

Nincs kimaradó forduló.

FU15 VI. csoport

A nevezett 11 csapat 2 csoportban (IV/A: 6 csapat és IV/B: 5 csapat) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap (VI/A) és 4 játéknap (VI/B)
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: VI/A és VI/B csoport 1-2-3 helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: VI/A és VI/B csoport 4-5-6. helyezettjei (5 csapat)
A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felsőházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
Alsóházban a csapatok oda-vissza-odavágót játszanak: 6 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály
Terület VI. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-11. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.10.09-10 (csak a VI/B csoportban)
– 2021.12.04-05 (mindkét rájátszás csoportban)
– 2022.02.19-20 (csak a VI/Felsőház csoportban).

FU15 VII. csoport

A nevezett 11 csapat 2 csoportban (VII/A: 5 csapat és VII/B: 6 csapat) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 4, illetve 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: VII/A és VII/B csoport 1-2-3. helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: VII/A és VII/B csoport 4-5-6. helyezettjei (5 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5, illetve 4 játéknap.
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU15 korosztály
Terület VII. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-11. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.11.06-07 (csak a VII/A csoportban)
– 2021.12.04-05 (mindenkinek)
– 2022.02.19-20 (mindenkinek)
– 2022.04.09-10 (csak az Alsóházban).

FU14 1. osztály

A nevezett 18 csapat 3 csoportban (A-B-C) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak (5 játéknap)
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, Középsőés Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: A-B-C csoport 1-2. helyezettjei
• Középső ház: A-B-C csoport 3-4. helyezettjei
• Alsóház: A-B-C csoport 5-6. helyezettjei
A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső-, Középső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak (5 játéknap)
A Felső-, Középső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály 1. osztályába nevezett csapatok rangsora (1-18. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2022.02.12-13
– 2022.02.26-27.

FU14 I. csoport

A nevezett 19 csapat 3 csoportban versenyez: A (6 csapat), B (7 csapat) és C (6 csapat).
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 (I/A és I/C), illetve 6 (I/B) játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, Középső és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: A-B-C csoport 1-2. helyezettjei (6 csapat)
• Középső ház: A-B-C csoport 3-4 helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: A-B-C csoport 5-6-7. helyezettjei (7 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső-, Középső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5
(I/Felsőház és I/Középső ház), illetve 6 (I/Alsóház) játéknap
A Felső-, Középső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály.

Terület I. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-19. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2022.02.12-13 (csak az I/A csoportban)
– 2021.11.27-28 (csak az I/C csoportban)
– 2022.02.26-27 (csak a Felső- és Középső házban)

FU14 II. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (II/A és II/B) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház
csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: II/A és II/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: II/A és II/B csoport 4-5-6. helyezettjei
A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület II. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.12-13
– 2022.02.26-27.

FU14 III. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (III/A és III/B) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: III/A és III/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: III/A és III/B csoport 4-5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület III. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.12-13
– 2022.02.26-27.

FU14 IV. csoport

A nevezett 7 csapat 1 csoportban (IV.) versenyez.
A csoportban a csapatok oda-vissza-oda-visszavágót játszanak: 12 játéknap
A csapatok körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály Terület IV. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-7. helyezettek).

Nincs kimaradó forduló.

FU14 V. csoport

A nevezett 13 csapat 2 csoportban (V/A: 7 csapat és V/B: 6 csapat) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 6 (V/A) és 5 (V/B) játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: V/A és V/B csoport 1-2-3. helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: V/A és V/B csoport 4-5-6-7. helyezettjei (7 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 (V/Felsőház) és 6 (V/Alsóház) játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület V. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-13. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.11.13-14 (csak az V/B csoportban)
– 2022.02.26-27 (csak az V/Felsőházban)

FU14 VI. csoport

A nevezett 11 csapat 2 csoportban (IV/A: 6 csapat és IV/B: 5 csapat) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap (VI/A) és 4 játéknap (VI/B).
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: VI/A és VI/B csoport 1-2-3 helyezettjei (6 csapat)
• Alsóház: VI/A és VI/B csoport 4-5-6. helyezettjei (5 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felsőházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
Alsóházban a csapatok oda-vissza-odavágót játszanak: 6 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület VI. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-11. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.11.13-14 (csak a VI/B csoportban)
– 2022.02.12-13 (mindkét rájátszás csoportban)
– 2022.02.26-27 (csak a VI/Felsőház csoportban).

FU14 VII. csoport

A nevezett 10 csapat 2 csoportban (VII/A és VII/B) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 4 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: VII/A és VII/B csoport 1-2. helyezettjei és a 2 csoport legjobb 3. helyezettje (5 csapat)
• Alsóház: VII/A és VII/B csoport 3-4-5. helyezettjei (5 csapat)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-vissza-odavágót játszanak: 6 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület VII. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-10. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.11.27-28
– 2022.02.12-13.

FU14 VIII. csoport

A nevezett 12 csapat 2 csoportban (VIII/A és VIII/B) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: VIII/A és VIII/B csoport 1-2-3. helyezettjei
• Alsóház: VIII/A és VIII/B csoport 4-5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
A Felső- és Alsóházban a csapatok oda-visszavágót játszanak: 5 játéknap
A Felső- és Alsóház csapatainak körmérkőzései után kialakul az FU14 korosztály
Terület VIII. csoportjába nevezett csapatok rangsora (1-12. helyezettek).

Kimaradó forduló:
– 2021.12.12-13
– 2022.02.26-27.

LU15 1. osztály

A nevezett 18 csapat 3 csoportban (A, B, C csoport) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak (5 játéknap)
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-, Középső és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: A – B – C csoport 1-2. helyezettjei
• Középső ház: A – B – C csoport csoportok 3-4. helyezettjei
• Alsóház: A – B – C csoport csoport 5-6. helyezettjei

A felsőházi csapatok 5 játéknapon oda-visszavágót játszanak. A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
Így kialakul az LU15 1. osztály 1-6. helyezett csapata.

A középső házi csapatok 5 játéknapon oda visszavágót játszanak. A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább magukkal. Így kialakul az LU15 1. osztály 7-12. helyezett csapata.
A középső házi csapatok 5 játéknapon oda visszavágót játszanak. A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik
tovább magukkal. Így kialakul az LU15 1. osztály 13-18. helyezett csapata.

Kimaradó fordulók:
– 2021.12.04-05
– 2022.02.19-20.

I/A – I/B csoport

Az I/A, és I/B csoportokba sorolt 11 csapat (6-5) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 és 4 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (I/A, csoport 1-3 helyezettje, I/B csoport 1-2 helyezettje)
• Alsóház: (I/A csoport 4-6, helyetettje, I/B csoport 3-5 helyezettje)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A csapatok a felsőházban oda-vissza-odavágót játszanak egymás ellen.
(6 játéknap)
A csapatok az alsóházban oda-visszavágót játszanak egymás ellen.
(5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az I/A – I/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.11.06-07. csak az I/B csoportnak
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20. csak az Alsóház csoportnak

II/A – II/B csoport

A II/A, és II/B csoportokba sorolt 11 csapat (5-6) az alapszakaszban oda-visszavágót játszanak. (4 és 5 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (II/A, II/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (II/A csoport 4-5, II/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A csapatok a felsőházban oda-visszavágót játszanak egymás ellen.
(5 játéknap)
A csapatok az alsóházban oda-vissza-odavágót játszanak egymás ellen.
(6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az II/A – II/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.09.11-12. csak az II/A csoportnak
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20. csak a Felsőház csoportnak

III. csoport

A III. csoportban sorolt 8 csapat oda-vissza-odavágót játszik egymással.
(10,5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a III. csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó forduló:
– 2022.05.21-22.
A 2021.02.19-20-i játéknapon csak fél forduló kerül megrendezésre.

IV/A – IV/B csoport
A IV/A, és IV/B csoportokba sorolt 12 csapat (6-6) az alapszakaszban oda-visszavágót játszanak. (5 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (IV/A, IV/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (IV/A, IV/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen.
(5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a IV/A – IV/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20.

V/A – V/B csoport

Az V/A, és V/B csoportokba sorolt 10 csapat (5-5) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (4 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (V/A, V/B csoport 1-2. helyezettjei és a legjobb 3. helyezett)
• Alsóház: (V/A, V/B csoport 4-5. helyezettjei és a gyengébb 3. helyezett)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-vissza-odavágót játszanak egymás ellen.
(6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az V/A – V/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.11.20-21.
– 2022.02.19-20.

VI/A – VI/B csoport

A VI/A, és VI/B csoportokba sorolt 12 csapat (6-6) az alapszakaszban oda-visszavágót játszanak. (5 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (VI/A, VI/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (VI/A, VI/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen.
(5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a VI/A – VI/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.12.04-05.
– 2022.02.19-20.

VII/A – VII/B csoport

A VII/A, és VII/B csoportokba sorolt 14 csapat (6-7) az alapszakaszban oda-visszavágót játszanak. (6 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (VII/A, VII/B csoport 1-3. helyezettje.
• Alsóház: (VII/A, csoport 4-6. helyezettje, VII/B csoport 4-7 helyezettje)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen. (6, 7 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a VII/A – VII/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó forduló:
– 2022.02.16-17. csak a Felsőház csoportnak

LU14 1. osztály

A nevezett 18 csapat 3 csoportban (A, B, C csoport) versenyez.
A csoportokban a csapatok oda-visszavágót játszanak (5 játéknap)
A csoportkörök után a csapatokat az elért eredményeik alapján Felső-,
Középső és Alsóház csoportokba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: A – B – C csoport 1-2. helyezettjei
• Középső ház: A – B – C csoport csoportok 3-4. helyezettjei
• Alsóház: A – B – C csoport csoport 5-6. helyezettjei

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
Felsőházi csapatok 5 játéknapon oda-visszavágót játszanak.
Így kialakul az LU14 1. osztály 1-6. helyezett csapata.
A középső házi csapatok 5 játéknapon oda-visszavágót játszanak. A csapatok az alapszakasz csoportkörében elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
Így kialakul az LU14 1. osztály 7-12. helyezett csapata.
A középső házi csapatok 5 játéknapon oda-visszavágót játszanak. A csapatok az alapszakasz csoportkörében elért eredményt nem viszik tovább magukkal.
Így kialakul az LU14 1. osztály 13-18. helyezett csapata.

Kimaradó fordulók:
– 2022.02.12-13.
– 2022.02.26-27.

I/A – I/B csoport

Az I/A, és I/B csoportokba sorolt 12 csapat (6-6) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (I/A, I/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (I/A, I/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen. (5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az I/A – I/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2022.02.12-13.
– 2022.02.26-27.

II/A – II/B csoport

A II/A, és II/B csoportokba sorolt 14 csapat (7-7) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (6 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (II/A, II/B csoport 1-3. helyezettjei és a legjobb 4. helyezett)
• Alsóház: (II/A, II/B csoport 4-6. helyezettjei és a gyengébb 4. helyezett)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen. (6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a II/A – II/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Nincs kimaradó játéknap.

III/A – III/B csoport

A III/A, és III/B csoportokba sorolt 13 csapat (7-6) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 és 6 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (III/A, II/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (III/A, csoport 4-7. helyezettjei, II/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen.
(5 és 6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a III/A – III/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.11.13-14. csak a III/B csoportban
– 2022.02.26-27. csak a Felsőházban

IV/A – IV/B csoport

A IV/A, és IV/B csoportokba sorolt 12 csapat (6-5) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (IV/A, IV/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (IV/A csoport 4-6. helyezettje, IV/B csoport 4-5 helyezettje)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A Felsőházban a csapatok 2-szer játszanak egymás ellen. (5 játéknap)
Az Alsóházban a csapatok 3-szor játszanak egymás ellen. (6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a IV/A – IV/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2022.02.12-13.
– 2022.02.26-27. csak a Felsőházban

V/A – V/B csoport

Az V/A, és V/B csoportokba sorolt 14 csapat (7-7) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (6 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (V/A, V/B csoport 1-3. helyezettjei és a legjobb 4. helyezett)
• Alsóház: (V/A, V/B csoport 4-6. helyezettjei és a gyengébb 4. helyezett)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-visszavágót játszanak egymás ellen. (6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az V/A – V/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Nincs kimaradó játéknap.

VI/A – VI/B csoport

Az VI/A, és VI/B csoportokba sorolt 10 csapat (5-5) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (4 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (VI/A, VI/B csoport 1-2. helyezettjei és a legjobb 3. helyezett)
• Alsóház: (VI/A, VI/B csoport 4-5. helyezettjei és a gyengébb 3. helyezett)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-vissza-odavágót játszanak egymás ellen.
(6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az VI/A – VI/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó játéknapok:
– 2022.02.12-13.
– 2022.02.26-27.

VII/A – VII/B csoport

A VII/A, és VII/B csoportokba sorolt 13 csapat (7-6) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 és 6 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (VII/A, VII/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (VII/A, csoport 4-7. helyezettjei, VII/B csoport 4-6. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A rájátszás csoportjaiban a csapatok oda-viszavágót játszanak egymás ellen. (5 és 6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a II/A – II/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.11.27-28. csak a VII/B csoportban
– 2022.02.26-27. csak a Felsőházban

VIII/A – VIII/B csoport

Az VIII/A, és VIII/B csoportokba sorolt 11 csapat (6-5) az alapszakaszban odavisszavágót játszanak. (5 és 4 játéknap)
A kialakult eredmények alapján a csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.

• Felsőház: (VIII/A, VIII/B csoport 1-3. helyezettjei)
• Alsóház: (VIII/A csoport 4-6, VIII/B csoport 4-5. helyezettjei)

A csapatok az alapszakasz csoportköreiben elért eredményt nem viszik tovább.
A csapatok a felsőházban oda-viszavágót játszanak egymás ellen. (5 játéknap)
A csapatok az alsóházban oda-vissza-odavágót játszanak egymás ellen. (6 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul az VIII/A – VIII/B csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó fordulók:
– 2021.11.27-28. csak az VIII/B csoportnak
– 2021.02.12-13.
– 2022.02.26-27. csak a Felsőház csoportnak

IX. csoport

A IX. csoportban sorolt 8 csapat háromszor játszik egymással. (10,5 játéknap)
A körmérkőzések után kialakul a IX. csoportba sorolt csapatok rangsora.

Kimaradó játéknapok:
– 2022.05.28-29.
A 2021.02.12-13-i játéknapon csak fél forduló kerül megrendezésre.

Forrás: shorturl.at/ouGIN

 

Játékvezetői tanfolyam

Eseménynaptár
február 2023
hKscpsv
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
« jan   márc »
facebook.com/bacshandball
mksz.hu
Magazin rendelés
Archívum