Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség

bacshandball.hu

Fiú serdülő strandkézilabda torna Soltvadkerten

Soltvadkerten a Vadkerti-tónál gyűltek össze megyénk utánpótlás strandkézilabda csapatai 2021. június 25-én. Az immár hatodik alkalommal megrendezett utánpótlás tornára az idei évben öt fiú serdülő csapat jelentkezett. Sajnos csak egy nemben és egy korosztályban sikerült versenyt szervezni, amit nagyban befolyásolt az elmúlt időszak. Külön öröm számunkra, hogy ettől függetlenül ennyi csapat jelent meg a tornán, és egy remek hangulatú tornát sikerült megvalósítani. Tovább olvasom

Versenykiírások és nevezési határidők

A Magyar Kézilabda Szövetség az elmúlt héten közzétette a felnőtt és utánpótlás versenykiírások egy részét. Ezek alapján most már elérhetőek a Magyar Kupa, NBI, NBI/B, NBII felnőtt, míg utánpótlás vonalon ifjúságitól egészen az U11-es korosztályokig a versenykiírások. A megyei versenykiírások hamarosan elkészülnek mellyel kapcsolatban 2021. július 2. 18 órától online megbeszélést szervez a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség Versenybizottsága. Tovább olvasom

Megvan a Halas első győzelme – hétvégi eredmények

Nagyon fontos pontokat hozott el Kövesdről a KTE, kiélezett meccsen nyert a Mizse KC, súlyos vereségbe szaladt a KNKSE az NB I/B-ben, megszerezte első győzelmét a Kiskunhalas, bajai siker a megyei rangadón az NB II-ben, idegenben nyert a Kalocsa a megyei női bajnokság felsőházában – ezek az elmúlt hétvége főbb eseményei címszavakban.